Urząd Gminy Kadzidło, autor: Monika Nalewajk

  .: WITAMY

  .: URZĄD

  .: NASZA GMINA

 .: Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych


Pierwszy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych odbył się 17 października na dylewskim Orliku. Organizator zawodów, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Zarząd Terenowy w Ostrołęce zapewnił, oprócz emocji sportowych, znakomitą domową, grochówkę oraz świetnie przyrządzone kiełbaski grillowe. Niespodzianką był tort przygotowany specjalnie na okazję turnieju, który został dedykowany, w pierwszą rocznicę urodzin, ... Orlikowi. Kilkugodzinne zmagania piłkarskie przyniosły następujące rozstrzygnięcia:


  • I miejsce - Komenda Miejska Policji (Ostrołęka)
  • II miejsce - LZS Olszewka
  • III miejsce - Państwowa Straż Pożarna (Ostrołęka)
  • IV miejsce - Areszt Śledczy (Ostrołęka)
  • V miejsce - Urząd Miasta (Ostrołęka)
  • VI miejsce - Ochotnicza Straż Pożarna (Kadzidło)

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Dyrektora aresztu. Statuetki dla najlepszego bramkarza turnieju (kadzidlanin Rafał Kudrzycki) oraz najlepszego zawodnika (Rafał Kowalczyk z Olszewki). Odbyły się również pokazowe mecze pomiędzy gimnazjalistami oraz piłkarzami szkół podstawowych z Dylewa i Olszewki. Dylewianie okazali się lepsi w kategorii gimnazjów, zaś piłkarze z Olszewki w kategorii szkół podstawowych.


Dziękujemy Panu Krzysztofowi Mrozowi za pomysł zorganizowania turnieju w Dylewie, Panu Dyrektorowi aresztu za puchary i poczęstunek, Panu Janowi Kaczyńskiemu za wzorowe sędziowanie.


................................................................................................................Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Kadzidło Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © by Urząd Gminy Kadzidło 2009