Urząd Gminy Kadzidło, autor: Monika Nalewajk

  .: WITAMY

  .: URZĄD

  .: NASZA GMINA

 .: Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Kadzidło
9 stycznia 2010 r. w hali sportowej CKK w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Kadzidło rywalizowały drużyny siatkarzy z Gimnazjum w Baranowie, Dylewie i Kadzidle. Patronat honorowy nad Turniejem objął Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej Ks. Andrzej Mikucki.


Zawody, z inicjatywy Emila Łukaszewskiego, zorganizowało Szkolne Koło Caritas, działające przy Publicznym Gimnazjum w Kadzidle prowadzone przez s. Alicję Skibę. Koordynatorem i sędzią był Pan Zenon Pierzchanowski.


Zwyciężyli gimnazjaliści z Baranowa, kolejne miejsca przypadły uczniom z Dylewa i Kadzidła. Najlepszym zawodnikiem okazał się Adrian Krajewski z Baranowa. Gratulujemy.


Spotkanie przebiegło w miłej i sportowej atmosferze, przy aplauzie członków SKC, a zakończyło się niespodzianką Ks. Dyrektora Caritas, który obdarował wszystkich uczestników słodkimi upominkami. Liczymy, że to pilotażowe spotkanie zaowocuje cyklicznymi zawodami o Puchar Dyrektora Caritas Diecezji Łomżyńskiej.


Wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie, serdecznie dziękujemy.>> Zdjęcia


................................................................................................................Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Kadzidło Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © by Urząd Gminy Kadzidło 2010