Urząd Gminy Kadzidło, autor: Monika Nalewajk

  .: WITAMY

  .: URZĄD

  .: NASZA GMINA

 .: "Bądź piękna jesienią" - 21.10.2013 r.

W ramach "Jesiennego Festiwalu Rozmaitości" w Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle w poniedziałek 21 października odbyło się spotkanie dla kobiet pod hasłem "Bądź piękna jesienią". Panie mogły uzyskać wiele ciekawych informacji odnośnie pielęgnacji i makijażu twarzy, a udzieliła ich zaproszona na to spotkanie Beata Chełchowska (menedżer regionalny firmy Avon) oraz pani Joasia Wiśniewska (konsultantka Avon).


Przy wspólnej kawie uczestniczki zadawały pytania, a pani Beata doradzała, zrobiła też mały konkurs, w którym nagrodami były kosmetyki firmy Avon. Spośród uczestniczek spotkania zostały wybrane dwie, którym wykonano makijaż, jednej dzienny, a drugiej wieczorowy. I tak w miłej atmosferze żartując i rozmawiając o kosmetykach i nie tylko upłynęło poniedziałkowe spotkanie.


Bardzo dziękujemy pani Beacie Chełkowskiej za to że przyjechała i podzieliła się swoją wiedzą oraz za nagrody, które ufundowała dla uczestniczek. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.


Aby spotkanie się odbyło i przebiegło w miłej atmosferze zadbały Grażyna Krystianiak i Bogusława Jaksina - pracownice CKK.


>> Zdjęcia

................................................................................................................Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Kadzidło Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © by Urząd Gminy Kadzidło 2013