Turniej Piłki Siatkowej o Puchar
Wójta Gminy Kadzidło

(tekst: Jan Kaczyński, zdjęcia: Eliza Cichoń)

---------------------------

31 marca 2019 r. w hali sportowej w Dylewie odbył się Turniej Piłki Siatkowej w kategorii Open o Puchar Wójta Gminy Kadzidło.

W powyższym Turnieju wzięło udział 6 drużyn z województwa mazowieckiego, które zostały podzielone na dwie grupy: A i B. Po rozegraniu meczów w poszczególnych grupach do dalszych rozgrywek przeszły 4 następujące drużyny: PYRYS BUD Ostrołęka, Volley Ostrołęka, Dylewianka Dylewo oraz FC PO Nalewce Kadzidło, które walczyły o miejsca 1-4.

Wyniki:

W pierwszym półfinałowym meczu drużyna Volley Ostrołęka pokonała zespół z Kadzidła w setach 2:1. W drugim półfinale spotkały się zespoły - PYRYS BUD Ostrołęka i Dylewianka Dylewo. Po zaciętej walce do finału awansowała drużyna PYRYS BUD Ostrołęka. W meczu o 3 miejsce zespół Dylewianka Dylewo pokonał drużynę z Kadzidła w setach 2:0.

W meczu finałowym zagrały drużyny z Ostrołęki PYRYS BUD - Volley Ostrołęka. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna PYRYS BUD, zajmując tym samym I miejsce w powyższym Turnieju, II miejsce zajęła drużyna Volley Ostrołęka, III miejsce Dylewianka Dylewo, IV miejsce zajął zespół z Kadzidła. Dalsze miejsca zajęły następujące drużyny: V miejsce - Boiskowi Szatani z Krasnego; VI miejsce - Blok Ekipa.

Statuetka dla najlepszego zawodnika Turnieju trafiła do Marka Pawlaka z zespołu PYRYS BUD Ostrołęka. Gratulujemy Panu Markowi wspaniałej gry w całym Turnieju.

Podziękowania!

Dziękujemy wszystkim zespołom biorącym udział w Turnieju za sportową i bardzo fair play rywalizacje w miłej i kulturalnej atmosferze. Klub LUKS Dylewianka w Dylewie serdecznie dziękuję za bardzo dobrą współpracę przy organizacji powyższego turnieju Panu Dariuszowi Łukaszewskiemu - Wójtowi Gminy Kadzidło oraz Pani Elżbiecie Cekale - Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie.